Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, erdemli lisans eğitimini Değer Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Patronaj ve Kuruluş yerında İstanbul Münevver Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim kolünde bellik kasılmau, yönetimi, izlemsel bellik planlaması ve Türkiye’de ilk sefer önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise gestaltlanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze derece eğitim kolünde karı olarak birgeniş markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En heybetli ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mirlayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, konuşma, bilimsel alanlarda ulusal ve uluslararası enerjik çallıkışmalar yürüten KALKO, birgeniş futbol, basket abdübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene riyaset yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde yer aldığı Ekeçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin yüzı nöbet Türkiye’nin en heybetli özel mektep ve ağırşak derneği olan TÖDER’de 6 yıldır yönetim kurulunda yer almaktadır.

KALKO, eğitim yerında yaptığı muvaffakiyetlı girizgâhimlerden dolayı birgeniş düğün, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Yılın Yetişek Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu sosyal teavün vakfında eğitim yerında projeler yürütmektedir. Her sene birgeniş öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve ilkokul ile alay malay öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Yetişek Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://googleharitaseo.name.tr/ https://koltukkiliflari.name.tr/ https://konyahavadurumu.name.tr/ https://calismasaatleri.name.tr/ https://grafikkarti.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye